Наверх

Як заробити гроші в інтернеті

Вивести гроші з Кайрос

Британська платіжна компанія AGC (Asset Global Consulting) адаптована з кабінетом Кайрос, вона допоможе нам просто і швидко вивести гроші. Сервіс має повноцінну російську версію. Ось варіанти виведення грошей:


Увага! Інформація по Кайрос не дійсна, дивіться новий блог «Eagles Corporation» News.


ВАРІАНТ 1. SWIFT

Після проходження верифікації (є 3 варіанти верифікації, час - до 30 днів) потрібно зайти в свій кабінет Кайрос, в розділ виведення грошей грошей Money-Withdraw.

КРОК 1. Bonus account - Salary account

Переводимо гроші з бонусного на платіжний аккаунт. Ось стаття, як правильно це зробити: Перекази грошей в Кайрос.

КРОК 2. SWIFT/SEPA Direct Transfer

Вносимо свої дані, якщо ви перебуваєте в SEPA регіоні. Внести дані правильно допоможе стаття: Як ввести гроші в Кайрос з Приват24.

КРОК 3. Заявка на вивід

Тепер до 25 числа кожного місяця потрібно подати заявку на виведення грошей, і в перші 5 робочих днів наступного місяця буде SWIFT операція (така платіжна операція може тривати до 10 днів). Вибираємо в випадаючому меню потрібну суму, отримуємо код підтвердження на пошті, вносимо і тиснемо Confirm. Ось стаття в допомогу: У Кайрос виведення грошей по новому.

Підсумок

Інформація актуальна на день публікаціі сторінки, тому слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах і заходьте на наш блог Новин. ← (тисніть)

Copyright © 2015-2017 | author: | updated: | карта сайту